Autá

Športovejšia a dynamickejšia Béčka vás očarí Športovejšia a dynamickejšia Béčka vás očarí

Vďaka dlhému rázvoru s krátkymi prevismi, dozadu mierne klesajúcou líniou strechy a väčším diskom s priemerom 16 až 19 palcov pôsobí nová Trieda B nielen športovejšie, ale aj dynamickejšie.

Toto auto vám vyrazí dych Toto auto vám vyrazí dych

Koncept Sprinter F-CELL na palivové články Koncept Sprinter F-CELL na palivové články

Pohľad na možnosti budúcnosti ukazuje koncept Sprinter F-CELL vo vyhotovení čiastočne integrovaného obytného automobilu (147 kW/350 Nm) s náhonom na zadné kolesá.

Správnym skladovaním pneumatík možno predĺžiť ich životnosť Správnym skladovaním pneumatík možno predĺžiť ich životnosť

Pri skladovaní nepoužívaných plášťov nezabúdajte na bezpečnosť. Pneumatika je veľmi horľavý, ťažko uhasiteľný materiál.

Paríž zažije hviezdne premiéry a novinky Paríž zažije hviezdne premiéry a novinky

Na tohtoročnom autosalóne v Paríži, konanom 4. až 14. októbra, budú okrem premiéry modelu Mercedes-Benz EQC s akumulátorovým elektrickým pohonom aj svetové premiéry vozidiel GLE a Triedy B.

Tieto nákladiaky sú na Slovensku najžiadanejšie Tieto nákladiaky sú na Slovensku najžiadanejšie

Paletu výnimočných nákladných vozidiel značky s hviezdou už na jar budúceho roku posilní na miliónoch skúšobných kilometrov otestovaný Mercedes-Benz Actros novej generácie.

Máte hlučné auto? Príčinou môžu byť pneumatiky i poškodený podvozok Máte hlučné auto? Príčinou môžu byť pneumatiky i poškodený podvozok

Pneumatiky, ktoré sú zrazu hlučnejšie než predtým, môžu signalizovať aj vážne poškodenie podvozku.

Letné horúčavy dali zabrať aj vášmu autu: Nezabudnite ho skontrolovať Letné horúčavy dali zabrať aj vášmu autu: Nezabudnite ho skontrolovať

Len čo začne teplomer ukazovať znesiteľné hodnoty, nemali by vodiči odkladať kontrolu pneumatík a doplnenie všetkých prevádzkových kvapalín.

 Na scénu prichádza Mercedes-Benz EQC Na scénu prichádza Mercedes-Benz EQC

Nový EQC, s predpokladaným elektrickým dojazdom vyše 450 km, príde na cesty ako prvý Mercedes-Benz produktovej a technologickej značky EQ (Electric Intelligence) v polovici roku 2019.

Bývalý dizajnér Rolls-Royce pomôže oživiť čínsku značku limuzín Bývalý dizajnér Rolls-Royce pomôže oživiť čínsku značku limuzín

Giles Taylor, dizajnérsky veterán, ktorý pomohol vytvoriť vozidlá ako napríklad Fantom VIII a Cullinan SUV pre britskú luxusnú značku, povedie dizajnérsky tím Red Flag v Mníchove.

Solitér v modelovom portfóliu Solitér v modelovom portfóliu

Pred začiatkom autosalónu v Paríži 2018 značka výkonných a športových vozidiel oznamuje názov budúceho hypercaru: Mercedes-AMG ONE.

Mestský Citaro hybrid má  titul Bus of the Year 2019 Mestský Citaro hybrid má titul Bus of the Year 2019

Mercedes-Benz Citaro hybrid v sériovej výbave ako sólo dvojnápravový autobus s celkovou prípustnou hmotnosťou 18 t ponúka až 105 miest pre cestujúcich a ako kĺbový autobus 159 miest pre cestujúcich.

Nová koncepcia mestskej mobility: Vision URBANETIC Nová koncepcia mestskej mobility: Vision URBANETIC

Inovatívna koncepcia mestskej mobility prostredníctvom Vision URBANETIC umožňuje dopytom riadenú, udržateľnú a efektívnu prepravu osôb a tovaru.

Táto značka dodala rekordný počet vozidiel Táto značka dodala rekordný počet vozidiel

Počas ôsmich mesiacov roku 2018 dodal koncernu Daimler v novom rekorde 1 512 268 (+1,1 %) osobných vozidiel značky Mercedes-Benz, čo nedosiahol nikdy predtým za uvedené obdobie roka.

Nová dimenzia SUV Nová dimenzia SUV

GLE využíva najnovšiu generáciu multimediálneho systému MBUX, vrátane interiérového asistenta, ktorý dokáže rozpoznať pohyby ruky a ramena a podporuje obslužné zámery.

Nová generácia minibusov prichádza Nová generácia minibusov prichádza

Na jeseň roku 2019 sa dokončí nástup novej generácie minibusov Mercedes-Benz vytvorených na základe najnovšieho vozidla Sprinter s náhonom na zadné, prípadne - na želanie - na všetky štyri kolesá.

Spoznajte budúcnosť dizajnu motorových vozidiel Spoznajte budúcnosť dizajnu motorových vozidiel

Značka Mercedes-Benz predstavila v kalifornskom Pebble Beach na podujatí Monterey Car Week nové koncepčné vozidlo – štúdiu Vision EQ Silver Arrow.

Svetová premiéra Mercedes-Benz Actros Svetová premiéra Mercedes-Benz Actros

Najnovšia generácia vozidla Mercedes-Benz Actros má nielen mimoriadne dlhé intervaly údržby, ale obsahuje vyše 60 inovácií, zúročuje vyše 120-ročné skúsenosti z výroby nákladných motorových vozidiel.

Stočené kilometre? Takáto je situácia na Slovensku Stočené kilometre? Takáto je situácia na Slovensku

Prvenstvo v stočených kilometroch pritom majú vozidlá značky Škoda, nasledovali autá značky Volkswagen a Renault.

VIDEO: eActros už absolvuje testy VIDEO: eActros už absolvuje testy

V rámci testov sa preskúmajú aj vlastnosti pohonu a akumulátory so zameraním na spôsob nabíjania a dojazd. Skúška prebieha od polovice júna a potrvá až do konca roka.