Hudba a film

Sziget sa blíži: Uvidíte The Chemical Brothers, Tinie Tempah, Editors

" Program Sziget festivalu, ktorý bude tento rok od 10. do 17. augusta, je už takmer kompletný."

TASR, 15. júna 2016 7:00
Ilustračné foto Foto: Sziget
Sziget festival na budapeštianskom Ostrove slobody sa stáva čoraz pestrejším. K známemu line-upu dnes pribudli The Chemical Brothers, Tinie Tempah, Editors, Boy, Borns, Fedde Le Grand, Laidback Luke a mnoho ďalších. Vstupenky sa tento rok predávajú rekordnou rýchlosťou, takže ak chcú fanúšikovia zažiť sedemdňovú festivalovú párty a vidieť koncerty interpretov, akými sú Muse, Rihanna, David Guetta, Sia, The Lumineers, Noel Gallagher či Manu Chao, mali by si permanentky zakúpiť čo najskôr.

The Chemical Brothers sa predstavia 10. augusta na hlavnom pódiu, Tinie Tempah bude koncertovať 14. augusta. Obľúbený OTP Bank A38 stage sa tiež teší z nových prírastkov. Sú nimi Editors, ktorí ohlásili svoj oficiálny návrat, charizmatické duo Valeska Steiner a Sonja Glass aka Boy, americký hudobník a spevák Borns, ako aj Wiwek, Snails, Maduk ft. MC Mota či Noisia a Kasra.

Gigantický stan elektronickej hudby tiež ponúka slušnú zmes mien, k už známym interpretom ako Afrojack, Vinai, Dyro, DVBBS, Zedd, Nicky Romero, sa pripoja aj Jay Hardway, Volt&State, Fedde Le Grand, D-Wayne, Tujamo a Laidback Luke. Telekom Aréna privíta umelcov ako Apster, StadiumX, Breathe Carolina, Nick Talos, 2empress, Revitez, Las Salinas a Yves V.

Program Sziget festivalu, ktorý bude tento rok od 10. do 17. augusta, je už takmer kompletný. Budúci týždeň bude na webe k dispozícii finálny program a rozpis koncertov. Detailné informácie o festivale, nehudobnom programe, vstupenkách či kapelách je uvedený na webovej stránke szigetfestival.sk. TASR informovala PR manažérka Silvia Turnerová.

ODPORÚČAME AJ:
Na Nou Campe si rád spievam s fanúšikmi, tvrdí tenorista Carreras
PETER NAGY: Život speváka nie je taký, ako si ľudia myslia
Hana Zagorová v septembri jubiluje,chystá album a narodeninový koncert
Kino novinky týždňa: Skazila Lídu Baarovú krása?

Komentáre