Hudba a film

Do SuperStar sa po siedmich rokoch vracia Leoš Mareš

"Jeho moderátorskou partnerkou bude Jasmina Alagič."

TASR, 24. februára 2018 11:00
Na snímke zľava Leoš Mareš a Adela Banášová ako moderátori Superstar v roku 2009. Foto: TASR/Tomáš Halász
Prvý diel svetovo najúspešnejšej šou SuperStar uvedie v nedeľu 25. februára televízia Markíza. Štartuje tak boj o prestížny titul, splnenie sna a výhru vo výške 75.000 eur. Diváci sa počas priamych prenosov môžu tešiť na ostrieľaného moderátora Leoša Mareša, ktorý spevácku šou moderoval v rokoch 2006, 2009 a naposledy v roku 2011. "SuperStar je Matka všetkých podobných šou. Naposledy som ju moderoval v roku 2011 a je mi cťou, že po siedmich rokoch opäť zažijem atmosféru priamych prenosov s množstvom talentovaných súťažiacich," komentoval návrat do šou Mareš.

Jeho moderátorskou partnerkou bude Jasmina Alagič. Sympatická brunetka s bosniansko-maďarskými koreňmi sa na svoju novú úlohu nesmierne teší a ponukou na moderovanie SuperStar je veľmi poctená: "Do projektu vstupujem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň s pokorou a rešpektom."


Vynovená porota


Kastingy po celom Slovensku a Česku absolvovali stovky nádejných speváčok a spevákov, ktorí museli prekonať trému a dokázať, že práve oni si zaslúžia postup. O svojom talente museli presvedčiť hviezdu - Paľa Haberu, Bena Cristovaa, Katarínu Knechtovú a Matěja Rupperta. "Táto súťaž má zmysel a veľmi ma baví," prezradil Pavol Habera, ktorý sa členom poroty SuperStar, či už samostatnej slovenskej, alebo "federálnej", stane po ôsmy raz. Ben Cristovao touto súťažou sám prešiel, v roku 2009 bol jedným z finalistov. Teraz je z neho úspešný spevák a hudobník. K porotcovaniu má ale rešpekt: "Je to obrovská zodpovednosť, pretože môžete významne ovplyvniť, ako sa bude ďalej vyvíjať niekoho život."Katarína Knechtová, jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok, ktorá žne úspech aj v ČR, sa na margo porotcovania v šou vyjadrila: "Nechcem ľuďom ubližovať, ale, naopak, chcem, aby sa o sebe niečo nové dozvedeli a prípadne sa pozreli na svoje spievanie z trochu iného uhla." A čo rozhodlo o tom, že účasť v superstarovskej porote prijal Matěj Ruppert? "Rozhodovanie bolo v podstate úplne jednoduché. Veľmi sa teším, pretože som pomerne dosť aktívny divák SuperStar," priznal spevák obľúbenej skupiny Monkey Business.

Ako budú prebiehať prvé kastingy a či sa v nich objaví budúca SuperStar 2018 si môžu diváci pozrieť v nedeľu o 20.30 h na Markíze.
TASR informoval PR manažér televízie Lukáš Kočíšek.

Komentáre