Hudba a film

Speváčka Emma Drobná boduje v českých rádiách, jej singel je jednotkou

"Na Slovensku niekdajšia víťazka federálnej SuperStar vládla prehľadu Radio Top 100 niekoľko týždňov, teraz si podmanila aj český rebríček. V čase pred Vianocami je to pozoruhodný výsledok."

TASR, 16. decembra 2017 9:00
Emma Drobná vo videoklipe k piesni Words. Foto: Youtube/Emma Drobná
Speváčka Emma Drobná je po kraľovaní na Slovensku už jednotkou aj v českých rádiách. Jej pieseň Words je najhranejšou skladbou minulého týždňa v českom éteri.

Úspešný rok

Na Slovensku niekdajšia víťazka federálnej SuperStar vládla prehľadu Radio Top 100 niekoľko týždňov, teraz si podmanila aj český rebríček. V čase pred Vianocami je to pozoruhodný výsledok. Emma takto zavŕšila úspešný rok, v ktorom vydala svoj debutový album You Should Know. Ten sa stal na Slovensku hneď prvý týždeň najpredávanejším titulom.Okrem skladieb Smile a Words, s ktorými Emma bodovala u poslucháčov, album obsahuje aj vianočne ladenú skladbu Remember. Speváčka k nej už natočila video.Emma Drobná (*24.3.1994, Nové Mesto nad Váhom) sa 6. decembra 2015 stala víťazkou štvrtej série speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar. Porotu, divákov aj poslucháčov upútala jedinečným sfarbením hlasu, technickou vyspelosťou a sympatickým vystupovaním. Krátko po súťaži, ešte v decembri 2015 vyšiel debutový album Emma Drobná s pôvodným autentickým záznamom jej živých vystúpení zo semifinálových a finálových kôl SuperStar. Popularitu si získala aj účasťou v televíznej šou Tvoja tvár znie povedome. V novembri 2017 vydala štúdiový album You Should Know.

TASR informovala Renáta Tomášová, marketingová a promo manažérka vydavateľstva Warner Music Czech Republic.

Komentáre