Hudba a film

Natalie Imbruglia vystúpi po 12 rokoch na Slovensku

"Natalie, ktorá prvýkrát koncertovala na Slovensku v roku 2005 v Bratislave, je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. "

TASR, 30. augusta 2017 10:00
Speváčka Natalie Imbruglia Foto: TASR/AP
Austrálska speváčka, skladateľka, herečka a modelka Natalie Imbruglia zavíta po dvanástich rokoch opäť na Slovensko. Koncertovať bude 28. novembra v trenčianskom Piano Clube.

Nataliu Imbrugliu na najvyššie priečky svetových hitparád katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako sedem miliónov kusov debutového album Left of the Middle. Medzi jej ďalšie hity patria napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver.Vydarili sa tiež aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napríklad Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I'm in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).Doteraz vydala päť rádových albumov a jednu výberovku singlov. Natalie, ktorá prvýkrát koncertovala na Slovensku v roku 2005 v Bratislave, je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (Johnny English, Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky. Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku.

TASR informovala Bibiána Grebeňová Šedivá z usporiadateľskej Agentúry KVAS.

ODPORÚČAME TIEŽ:
Komédia Bajkeri má nový singel so Celeste Buckingham
Príbeh monackej kňažnej Grace Kelly: Rozprávka so smutným koncom
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Na mliečnej ceste a Srdečne vás vítame
VIDEO: Britský experimentátor Fink sa vráti do Bratislavy

Komentáre