Hudba a film

KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Na mliečnej ceste a Srdečne vás vítame

"Tento týždeň si môžete pozrieť v kine tieto premiéry."

Webmagazin.sk, 24. augusta 2017 8:00
Záber z filmu Na mliečnej ceste. Foto: TASR

Na mliečnej ceste


Je jar a je vojna. Kosta prechádza každý deň frontovou líniou na svojom somárovi a čeliac guľkám roznáša vojakom mlieko. Na svojej misii je požehnaný šťastným osudom a milovaný krásnou dedinčankou. Zdá sa, že ho čaká pokojná budúcnosť... až kým nestretne tajomnú Talianku, ktorá prevráti jeho život hore nohami. Takto sa začína príbeh vášnivej, zakázanej lásky, ktorá oboch protagonisov vrhne do víru fantastických a nebezpečných dobrodružstiev. Spojil ich osud a zdá sa, že nič a nikto nie je schopný ich zastaviť...


Veľká oriešková lúpež 2


Druhé pokračovanie úspešnej rozprávky Veľká oriešková lúpež.


Srdečne vás vítame


Spomínate si na francúzsku komédiu „Čo sme komu urobili?“ Tak teraz je tu ďalšia podobne bláznivá komédia „Srdečne Vás vítame“ od rovnakého tvorcu, ktorým je režisér a scenárista Philippe de Chauveron.

Baby Driver


Akčné krimi Edgara Wrighta rozpráva príbeh hudbou posadnutého mladíka menom Baby (Ansel Elgort), ktorý robí šoféra bankovým lupičom. Keď sa zamiluje do čašníčky Debory (Lily James), chce dať zbohom kriminálnej minulosti a začať nový život so ženou svojich snov. Jeho šéf (Kevin Spacey) sa však najlepšieho únikového šoféra tak ľahko nevzdá...ODPORÚČAME AJ:
Spevák Robo Roth si vo filme Nina zahral otca a atypického žeriavnika
Komédia Bajkeri má nový singel so Celeste Buckingham
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Zabijakov osobný strážca
Kinsfolk majú nový singel. Predstavili ho aj na Szigete

KomentárePoužívaním stránok Webmagazin.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac