Štýl

Sieťované pančuchy dodajú roztrhaným džínsom šmrnc a ženskosť

"Ak vás samotné roztrhané džínsy omrzeli, oblečte si pod ne pančušky. "

Katarína Bačová, 28. februára 2017 10:00
Sieťované pančuchy pod roztrhanými džínsami sú aktuálnym trendom. Foto: Instagram.com/Defashionable
Roztrhané džínsy pôsobia ležérne, zaujímavo a nedbalo. Vidieť ich v uliciach dnes nie je nič nezvyčajné, hoci majú aj svojich odporcov, pre ktorých sú skôr „oblečením na doma“.

Návrhári sú čoraz odviazanejší, niektoré modely sú doslova „dotrhané na franforce“ a vykúkajú z nich skoro celé nohy. Možno sa občas zamýšľate, kedy vlastne takéto nohavice nosiť.Nebude mi na jar zima, hoci mám dlhé nohavice? Alebo ich nosiť v lete? Dilemu môžu vyriešiť sieťované pančuchy. Trochu vás zahrejú a nebudete celkom odhalená. V spojení s roztrhanými džínsami sú horúcim trendom.

Sieťované pančuchy poznáme hlavne v čiernej farbe. Pod ležérnymi džínsami zaiste upútajú pozornosť. Dodajú tiež ženskosť a rafinovanosť. S vysokými topánkami sa takto môžete vybrať aj na večernú akciu.Ak hľadáte dennú verziu pančuškového trendu, stavte na farby. Fantázii sa medze nekladú, ponuka je široká.
Hanblivky, ktoré uprednostňujú decentnosť, môžu zase vyskúšať čipku (v bielej či telovej) alebo jemné vzory.#weekend #saturday #hungryhut #saturdayevening #outfitonpoint #hungry #rippedjeans #denim #fashion #trend #trending #style

Príspevok, ktorý zdieľa Deep Sharma (@deep.sharma1618),


Ak máte menej potrhané rifle, vyhrňte si ich a pančušky nechajte vykúkať z topánok. Nosia sa s teniskami, ale aj elegantnejšou obuvou. Lodičky budú navyše trochu pohodlnejšie, sandálky zase dostanú zvláštny šmrnc. Len smelo, odviažte sa. Pamätajte však, že ani pančuchy nespravia z roztrhaných džínsov odev vhodný do divadla ani koncert vážnej hudby.ODPORÚČAME TIEŽ:
Milujeme ich už 80 rokov. Pančuchy, ktoré si užili veľkú slávu
OBRAZOM: Nahliadnite do šatníka cisárovnej Sissi, módu milovala
Aké oblečenie uprednostňujú na beh muži a aké ženy? Rozdiely sú veľké
Dievčatá v krojoch a Čičmany. Slovenský folklór sa dostal do Vogue

Komentáre