Hudba a film

VIDEO: Tom Cruise sa zranil počas natáčania Mission: Impossible 6

"Cruise bol v čase natáčania istený lanami. Vidieť, ako sa vyťahuje na budovu, na ktorú skočil, ale potom mal ťažkosti chodiť, kým mu prišli členovia štábu na pomoc."

TASR, 15. augusta 2017 8:00
Ilustračné foto Foto: Paramount Pictures
Americký herec Tom Cruise sa očividne zranil počas filmovania kaskadérskeho kúsku v akčnom trileri Mission: Impossible 6.

Video na serveri YouTube ukazuje, ako hollywoodska hviezda tvrdo pristála pri preskakovaní z budovy na budovu v Londýne a potom krívala. Video mala k dispozícii internetová stránka TMZ.

Cruise bol v čase natáčania istený lanami. Vidieť, ako sa vyťahuje na budovu, na ktorú skočil, ale potom mal ťažkosti chodiť, kým mu prišli členovia štábu na pomoc. Zatiaľ nie je známe, aké vážne je jeho zranenie.

Päťdesiatpäťročný herec si robil mnohé kaskadérske kúsky vo filmoch sám, pripomína časopis Hollywood Reporter. Šieste pokračovanie Mission: Impossible režíruje Christopher McQuarrie a účinkujú v ňom tiež Henry Cavill, Rebecca Fergusonová, Angela Bassettová a Alec Baldwin. Na plátna kín by sa malo dostať v júli 2018, dodáva agentúra DPA.ODPORÚČAME AJ:
VIDEO: Britský experimentátor Fink sa vráti do Bratislavy
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Dámska jazda a Annabelle 2: Stvorenie zla
Terchovská Nebeská muzika boduje v európskom rebríčku world music
Koncom leta príde do slovenských kín nový film Svěrákovcov

Komentáre