Hudba a film

KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Dámska jazda a Annabelle 2: Stvorenie zla

"Tento týždeň si môžete pozrieť v kine tieto premiéry. "

Webmagazin.sk, 10. augusta 2017 8:00
Záber z filmu Dámska jazda. Foto: Cinemart SK

Dámska jazda


Keď si Emily (Amy Schumer) vyrazila so svojou veľmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenku do Ekvádoru, určite nečakala, že sa stanú obeťami únosu. A tak im teraz nezostáva nič iné, len sa z tejto nemilej šlamastiky nejak dostať. Ideálne vcelku a bez vážnejších zranení. V úteku im bránia nielen ich únoscovia, ale tiež ťažko prístupná džungľa.


Annabelle 2: Stvorenie zla


Annabelle 2 je pokračovaním veľmi úspešného duchárskeho hororu z roku 2014 "Annabelle". Výrobca bábik so svojou manželkou príjmu niekoľko rokov po tragickej smrti ich dcéry do svojho domu rádovú sestru a niekoľko dievčat zo zavretého sirotčinca. Zakrátko sa však stanú terčom aktivít Annabelle, démonického výtvoru nešťastného otca...Emoji Film


Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý - chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne - aby objavil kód, ktorý by ho “opravil”. Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice.


ODPORÚČAME AJ:
Terchovská Nebeská muzika boduje v európskom rebríčku world music
Koncom leta príde do slovenských kín nový film Svěrákovcov
Skupina Stereophonics vydá v novembri nový album
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Atomic Blonde a Čiara prichádzajú do kín

Komentáre