Hudba a film

Herec Jared Leto si vo filme zahrá zakladateľa Playboya Hugha Hefnera

"Film je v ranom štádiu prípravy a nie sú známe žiadne detaily o jeho dejovej línii. Podľa BBC snímka môže zachytávať obdobie, keď si Hefner vypožičal 8000 dolárov na vydanie prvého čísla Playboya."

TASR, 9. októbra 2017 9:00
Americký herec a spevák Jared Leto. Foto: TASR/AP
Americký herec Jared Leto stvárni v pripravovanom životopisnom filme zakladateľa pánskeho magazínu Playboy Hugha Hefnera, ktorý zomrel 27. septembra vo veku 91 rokov. Informovala o tom spravodajská stanica BBC s odvolaním sa na týždenník The Hollywood Reporter.

Film, ktorého názov zatiaľ nie je známy, bude režírovať Brett Ratner. Ten po Hefnerovej smrti vyhlásil, že zakladateľ Playboya bol "jedným z najväčších mediálnych a kultúrnych priekopníkov v dejinách a bol zodpovedný za väčšinu významných spoločenských hnutí - za slobodu prejavu, ľudské práva a sexuálnu slobodu".

Film je v ranom štádiu prípravy a nie sú známe žiadne detaily o jeho dejovej línii. Podľa BBC snímka môže zachytávať obdobie, keď si Hefner vypožičal 8000 dolárov na vydanie prvého čísla Playboya v roku 1953 a odštartoval jeho existenciu s fotografiami nahej Marilyn Monroeovej, ktoré boli po prvý raz publikované o štyri roky skôr.

Jared Leto (45) je držiteľom Oscara i Zlatého glóbusu za stvárnenie transrodovej ženy v dráme Klub poslednej nádeje (2013). Zároveň je spevákom rockovej skupiny Thirty Seconds to Mars.

ODPORÚČAME TIEŽ:
Snímka Hráči so smrťou pátra po tom, či existuje život po smrti
Chcete vyskúšať ofinu? Pozor, vyžaduje si extra starostlivosť
Demi Lovato vydáva album s názvom Tell Me You Love Me
MACHÁČEK: Je dôležité sa vracať, práve preto,aby sme mohli byť šťastní

Komentáre