Život

Oklamčákova obrovská oslava menín: Golonka tancoval Gangnam Style

"Známy odborník na ženskú krásu Jozef Oklamčák pripravil tú najväčšiu meninovú oslavu. Na už tradičnú Jozefovskú prišlo tento rok viac ako 600 hostí."

, 25. marca 2013 14:00
Na Jozefovskej sa krstila "Jozefovská nukleárna" - čokoládová bomba. Foto: P. Harum
Ak si meninovú oslavu predstavujete ako krátke poblahoželanie s malou čokoládou a v lepšom prípade aj s pusou na líce, tak ste ešte určite nezažili už tradičnú Jozefovskú. Organizuje ju ten istý človek ako prestížnu súťaž krásy Miss Slovensko či hudobnú anketu Slávik – Jozef Oklamčák. Tento rok sa prišlo zabaviť viac ako 600 hostí, čo značí, že Jozefovská nie je len taká obyčajná oslava menín.

Spievalo sa, tancovalo, aj krstilo


Každý rok sa Jozefovská koná 18. marca. Vždy je to oslava, na ktorej účasť nikdy neoľutujete. Stretli sa tam známi podnikatelia, lekári, právnici, sudcovia, herci či speváci, ktorí sa úplne odviazali a naplno to rozbehli. Spievala sa tradičná Jozefovská hymna, ktorú naspieval Peter Stašák a na oslave sa s ňou a s mikrofónom aj postavil na pódium.

Erika Judínyová, Štefan Skrúcaný a Jozef Oklamčák pokrstili Jozefovské cuvée lásky. Foto: P. Harum
Okrem Petra Stašáka sa mikrofónu chopili viacerí speváci či speváčky. Nechýbala medzi nimi LeRa, Paľo Drapák zo skupiny Metalinda a Janette Drapáková, Tomáš Bezdeda, Juraj Topor z Tublatanka, Dušan Grúň či Karol Konárik.

Trochu iný Gangnam Style


Ak si myslíte, že dokonale poznáte Gangnam Style, mýlite sa. Trochu netradičnú, ale naozaj zaujímavú verziu predviedli aj na Jozefovskej. Okrem profesionálnych tanečníkov sa na pódium postavil aj Jozef Oklamčák a Jozef Golonka, ktorí ukázali, ako sa tancuje Gangnam Style. Pozrite si video:


Bohatý program nebol len o hudbe a tanci


Okrem hudby a tanca vyčarovali dobrú náladu aj ďalšie časti programu. Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný pokrstili Jozefovské cuvée lásky. K tomuto dobrému vínu pribudlo aj Jozefovské cigáro, ktoré pokrstil jeden z najuznávanejších československých režisérov Juraj Jakubisko.

Juraj Jakubisko pokrstil Jozefovské cigáro. Foto: P. Harum
Keďže Jozef Oklamčák je známy tým, že vie oceniť a vyhľadať ženskú krásu, nemohla podobná voľba chýbať ani na Jozefovskej.

Titul Lady Jozefovskej party získala Ivana Christová a Mistrom Jozefovskej party sa stal Juraj Jakubisko. Foto: P. Harum
Titul Lady Jozefovskej party získala Miss Československo 1989 Ivana Christová a za Mistra Jozefovskej party bol vyhlásený režisér Juraj Jakubisko.

Pozrite si fotogalériu z Jozefovskej:

Komentáre