Život

Novinári zvolili najkrajšiu Slovenku: Súhlasíte s výberom?

"Prvý titul jubilejného 15. Ročníka Miss Universe SR 2013, titul Miss Media si odniesla Lucia Slaninková z Považskej Bystrice."

Webmagazin.sk, 27. marca 2013 14:00
Miss Media 2013 Lucia Slaninková. Foto: Access Promotion
Prvý z vedľajších titulov jubilejného ročníka Miss Universe Slovenskej Republiky 2013 korunoval za Miss Media tmavovlasú Luciu Slaninkovú, finalistku s číslom 6. Sympatická kráska má už teraz vo vrecku víkendový pobyt all inclusive v hoteli Holiday Inn a tiež exkluzívne víno v hodnote 300€ od Frtus Winery. Aké ceny čakajú na víťazku Miss Universe SR 2013 počas veľkolepého finále 4. apríla?

Tento ročník je dôkazom ženskej dokonalosti


Tohtoročná voľba najkrajšej Slovenky pod záštitou organizátorky Silvie Chovancovej-Lakatošovej bude výnimočná. Magický dátum 4.4. prinesie na obrazovky RTVS jubilejný 15. ročník súťaže plnej ženskej krásy a jedinečného pôvabu. Predstavenie finálovej dvanástky potvrdilo Lakatošovej slová, že tento ročník je silným dôkazom ženskej dokonalosti.

„Hovorím to každý rok, ale musím povedať, že tohtoročná dvanástka finalistiek je mimoriadne pekná. Samotné dievčatá prišli už na kastingy dobre pripravené, s dokonalými krivkami. Reprezentujú mladú generáciu, ktorá rozpráva svetovými jazykmi a dôstojne vie reprezentovať na cestách v zahraničí. Som veľmi spokojná, aj so samotnou víťazkou Miss Media,“ hovorí Silvia Chovancová-Lakatošová.

Miss Media je Lucia Slaninková


Počas prvého verejného vystúpenia tohtoročných finalistiek udelili zástupcovia médií novinársky titul Miss Media finalistke Lucii Slaninkovej z Považskej Bystrice, 21-ročnej začínajúcej podnikateľke, ktorú na kasting súťaže krásy priviedla kamarátka.

Miss Media 2013 Lucia Slaninková. Foto: Access Promotion
„Vždy ma súťaž krásy lákala, ale nijako špeciálne som sa na kasting nepripravovala. V deň konania kastingu ma prehovorila kamarátka,“ prezradila usmiata víťazka prvého vedľajšieho titulu súťaže.

Očarujúca tmavovláska s dokonalými proporciami má skúsenosti s pódiom z tanečných a speváckych vystúpení, no v súčasnosti sa venuje riadeniu obchodu so športovou módou. Miss Media si od Jozefa Mihálika, predsedu predstavenstva PANORÁMA ŠPORT HOTEL, prevzala víkendový all inclusive pobyt v hoteli Holiday Inn v Žiline alebo Trnave, a tiež poukaz na nákup vína v hodnote 300€ od Frtus Winery.

Finalistky Miss Universe 2013. Foto: Access Promotion,

Víťazka dostane krásne ceny


Pre víťazku finálového večera, ktorý sa bude konať 4. apríla v Aegon aréne NTC a tiež v priamom prenose na obrazovkách Jednotky, sú pripravené vskutku luxusné výhry - výnimočný automobil Mercedes – Benz triedy CLA, ktorý finalistky Miss Universe SR 2013 odhalili priamo na stretnutí s novinármi, letenka na svetové finále Miss Universe 2013 od CK Ruefa Reisen, exkluzívne briliantové náramkové hodinky CORUM od klenotníctva Briliant, automatický model posiaty 81 diamantmi špičkovej kvality v hodnote 10 000 eur, a tiež jedinečné šaty španielskeho domu krásy LA CASA HERMOSA, v ktorých bude víťazka súťaže reprezentovať Slovensko na svetovom finále.

Finálový večer sa bude niesť v duchu osláv a party nálady, čo oživia aj plavky návrhárky Jany Gavalcovej, ktorá pre jubilejný 15. ročník súťaže pripravila dizajnovú kolekciu v party štýle.

Komentáre