Zdravie

Slovenské müsli tyčinky v jogurte. Zdravá alternatíva maškrtenia.

"Müsli tyčinky sa stávajú čoraz populárnejším snackom medzi hlavnými jedlami. Sú správnou voľbou uspokojujúcou všetky chute a nároky."

OTS, 28. januára 2013 14:00
Musli tycinka od Tekmar Foto: Tekmar
Či si urobíte prestávku počas športu, na vychádzke, či pri akejkoľvek outdoor aktivite – müsli tyčinka bude vašou najlepšou spoločníčkou. Aby ste mohli zostať fit a produktívni po celý deň, je dôležité niečo zjesť medzi hlavnými jedlami. Schopnosť fyzického i duševného výkonu človeka klesá, keď sa hladina cukru v jeho krvi zníži. Čerstvé ovocie, zelenina a rovnako müsli tyčinky s výživnými súčasťami obsiahnutými v cereáliách sú ideálne na doplnenie zásob. Müsli tyčinky nespôsobujú neželanú záťaž žalúdka a poskytujú telu energiu, ktorá je rýchlo dostupná.

Tyčinky môžu byť doplnené a kombinované jogurtom alebo mliekom, čím sa stávajú i zdrojom dôležitých proteínov – stavebných prvkov tela. Cereálne tyčinky pre deti a tínedžerov sú ideálnym snackom do školy či počas rekreačných aktivít. Špeciálne zdravé substancie obsiahnuté v mlieku a vitamínoch, ktoré cereálne tyčinky prinášajú, podporujú vývoj detí.

Máte občas chuť na niečo sladké, no uprednostnili by ste zdravú maškrtu?


Optimálne sladké a osviežujúce müsli tyčinky sú vhodné ako zdravá pochúťka či už pri športe, ku kávičke alebo ako prvá pomoc pri hlade, ak nestíhate obed.

Musli tyčinka od Tekmar. Foto: Tekmar
Veľmi chutné müsli tyčinky celomáčané v jogurte sú aj od Tekmaru... vyrobené na Slovensku, no poznajú ich aj v okolitých krajinách... Len pre zaujímavosť: v Rusku nájdete túto jogurtovú müsli tyčinku v lekárni, v Rige na letisku, v Budapešti vo fitnes centre, v Taliansku v maličkej predajni pri Vatikáne, v Chorvátsku vo veľkom obchodnom centre.

Skúste ju aj vy...

Komentáre