Hudba a film

Títo chlapci dojali Britániu: Pri piesni o šikane tiekli slzy

"V Britain´s Got Talent svojím vystúpením dojali všetkých prítomných. Simon Cowell, jeden z najtvrdších porotcov v talentových šou, stlačil zlatý bzučiak. Toto vystúpenie ich poslalo do finále!"

Veronika Rosputinská, 13. mája 2014 14:30
Foto: Youtube screenshot


Mať spevácke nadanie je prvotný základ úspechu v talentovej šou. Bez odvahy, odhodlania, dostatočného sebavedomia a prekonania seba samého však nečakanú dieru do sveta človek neurobí. Najmä v súčasnej „záplave“ talentov, ktoré nám tieto súťaže predstavujú. Týchto chlapcov si ale zapamätala celá Británia.

Bars a Melody, spevácke duo pod hranicou dospelosti, s milými úsmevmi a krásnymi hlasmi predviedli šou, ktorá dvihla zo sedadiel všetkých prítomných. Jemnejším povahám sa po lícach kotúľali slzy. Do piesne Hopeful od Faith Evans a Twista vložili svoje pasáže, ktoré dojali priamosťou a úprimnosťou.

Chalani, ktorí mali prežívať radostné a bezstarostné chvíle detstva, okúsili tvrdú realitu. Šikanu. Málokto by nabral odvahu, postavil sa na pódium a vyspieval sa pred celým svetom. O to je to obdivuhodnejšie, že chlapci ešte stále chodia do školy.

Bože, prosím pomôž mi, cítim sa tak sám. Som iba dieťa, ako si mám poradiť sám. Roním toľko sĺz, keď píšem túto pieseň. Snažím sa zapadnúť tam, kam patrím... Standing ovation však nebolo to jediné, čo si chlapci svojím vystúpením vyslúžili. Simon Cowell, známy porotcovský kat, stlačil zlatý bzučiak, čím duo vystupujúce ako BAM, poslal do finále.

Komentáre