Hudba a film

V tejto Escape Room vám hrozí skutočná smrť

"Milovníci survival hororov si prídu na svoje na začiatku budúceho roka."

Webmagazin.sk, 12. novembra 2018 13:13
V tejto Escape Room vám hrozí skutočná smrť: Pozrite si trailer nového hororu Foto: Itafilm
Fanúšikovia hádanok a napätia milujú escape room - únikové miestnosti, v ktorých skupina ľudí musí do určitého času vyriešiť rôzne úlohy, aby sa dostali von. Ak sa im to podarí, môžu sa tešiť, ak nie - ochotný personál ich napriek tomu prepustí. Čo však, ak by to tak nebolo? O tom je nový psychothriller Escape Room, v ktorom šestica mladých ľudí bojuje o holý život v tajomnom bludisku plnom smrteľných nástrah. Podarí sa im z neho dostať von? Pozrite si prvú ukážku.



Známy hororový režisér Adam Robitel (Insidious: Posledný kľúč) prináša príbeh šiestich ľudí, ktorí prijali pozvanie do tajomnej escape room. Netrvá dlho, kým si uvedomia, že z tejto hry sa nedá uniknúť... treba ju prežiť.

Film Escape Room je novinkou hororového režiséra Adama Robitela, ktorý je známy filmami The Taking of Deborah Logan, Paranormal Activity 5 či hitom Insidious: Posledný kľúč. Vo filme sa predstaví talentované herecké obsadenie na čele s Loganom Millerom (Psia duša) a Deborah Ann Woll (seriály True Blood a Daredevil).

Psychologický horor Escape Room sa v našich kinách objaví 31. januára 2019. Na vaše plátne ich prinesie spoločnosť Itafilm.

Komentáre