Hudba a film

Dom zo seriálu House of Cards pôjde na budúci mesiac do dražby

"Sídlo s rozlohou 427 štvorcových metrov má mramorové kozuby, garáž pre dve autá, stropy vysoké 3,7 metra a viac a tiež originálne vybavenie."

TASR, 11. júna 2017 11:00
Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Dom v americkom meste Baltimore, ktorý slúži ako sídlo fiktívneho prezidenta USA Franka Underwooda v seriáli House of Cards (Dom z kariet), pôjde na budúci mesiac do dražby. Informovali o tom v stredu miestne médiá.

Úvodná cena za rekonštruovaný tehlový dom vo viktoriánskom štýle, nachádzajúci sa v mestskej štvrti Bolton Hill, je 500.000 dolárov. Suma je uvedená na zozname aukčnej spoločnosti Alex Cooper.

Dražba naživo je naplánovaná na 27. júla.

Sídlo s rozlohou 427 štvorcových metrov má mramorové kozuby, garáž pre dve autá, stropy vysoké 3,7 metra a viac a tiež originálne vybavenie.

Dom sa raz ocitol na internete v ponukách na prenájom. Bolo to zo žartu, ale dražba je skutočná, napísala miestna webová stránka Curbed.

Seriál House of Cards spoločnosti Netflix sa sústreďuje na postavu politika Underwooda bažiaceho po moci a v máji sa začala jeho piata séria.

ODPORÚČAME AJ:
Richard Müller a Adela Banášová idú na spoločné Ona a On Tour
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Múmia a Na doraz
Mať srdce: Speváčka Kristína predstavila nový song aj album

KomentárePoužívaním stránok Webmagazin.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac