Autá

VIDEO: Mercedes-AMG 53 vs. #SpeedUpInStyle

"Nové modely Mercedes-AMG sa prezentujú ako vozidlá, určené pre výrazných individualistov, orientovaných na životný štýl v duchu hesla "#SpeedUpInStyle". "

Peter Škorňa, 11. júla 2018 8:00
Mercedes-AMG Foto: Daimler AG
Divízia Mercedes-AMG, známa svojimi atraktívnymi videami, spustila kampaň na nové modely vozidiel Mercedes-AMG E 53 4MATIC + Coupé, Mercedes-AMG E 53 4MATIC + Cabriolet a Mercedes-AMG CLS 53 4MATIC + silnú komunikačnú ofenzívu na sociálnych médiách.

Nové modely Mercedes-AMG sa v rámci nej prezentujú ako vozidlá, určené pre výrazných individualistov, orientovaných na životný štýl v duchu hesla "#SpeedUpInStyle". V rámci digitálnej prezentácie dominuje urbánny životný štýl, zameriavajúci sa na scény zo života dizajnu a architektúry.

Kampaň #SpeedUpInStyle je rozdelená na dve fázy: v prvej fáze dominuje tradičná komunikácia s produktmi. Druhá fáza plne využíva digitálne médiá so sociálnymi médiami a filmy na kanáloch Mercedes-AMG. Kampaň je postavená na osobe Christofa Grainger-Herra, generálneho riaditeľa švajčiarskeho luxusného výrobcu hodiniek IWC Schaffhausen, ktorý sa v New Yorku previezol v modeli Mercedes-AMG E 53 4MATIC + Coupé. Prvý film so sociálnymi médiami je možné si pozrieť už teraz, na https://youtu.be/x85lyF6P6vc.


Komentáre