Život

Čím sa živili známe celebrity v minulosti?

"Pokiaľ ste ani dávno po dvadsiatke neprestali snívať o hviezdnej kariére, osudy populárnych hviezd vás môžu inšpirovať."

Danka Šoporová, 1. marca 2013 6:00
Jennifer Aniston, Brad Pitt, Julia Roberts Foto: TASR/AP Photo
Aj niektoré známe osobnosti žili v minulosti ako väčšina bežných ľudí. Bez plejády paparazzov v tesnom závese, miliónových čiastkach na bankových účtoch a prehnanej pozornosti médií. Odkiaľ pramenili ich vôbec prvé zárobky?

Upratovanie verejných toaliet aj predávanie šišiek


Pôvabná herečka Jennifer Aniston sa živila upratovaním verejných toaliet. Ako sama tvrdí, práca sa jej nehnusila a dokonca i dnes sa o keramické záchody vo svojich nehnuteľnostiach stará výlučne sama.

Jennifer Aniston Foto: TASR/AP Photo
Madonna sa zrejme dlhšiu dobu nevedela nájsť. Svedčí o tom kvantum brigád, ktoré tesne po ukončení štúdia stihla vyskúšať. Okrem modelky aktov a čašníčky pôsobila aj ako predavačka v stánku so sladkými šiškami.

Slávni herci sa živili rôznymi spôsobmi


Celkom netradične si na nájom zarábal i niekdajší lamač sŕdc Brad Pitt. Jeho prvá výplata pochádzala z reštaurácie El Pollo Loco, do ktorej v kostýme žltého kuraťa lákal hostí.

Brad Pitt Foto: TASR/AP Photo
Pomerne náročné obdobie absolvoval na prahu dospelosti i Sean Connery. Ten si počas štúdia privyrábal rozvozom mlieka. Na obdobie, počas ktorého musel každé ráno vstávať o štvrtej hodine, má podľa vlastných vyjadrení len tie najlepšie spomienky. Niekedy sa mu dokonca za svojim mliekarenským autom cnie.

Pri pohľade na vypracovanú muskulatúru herca Vina Diesela hádam nikoho neprekvapí, že sa istú dobu živil ako vyhadzovač. Miláčik žien Channing Tatum mal enormný úspech u žien aj v minulosti. Niekdajšie skúsenosti striptéra mohol naplno zužitkovať v úspešnej snímke Magic Mike. Jeho kolega z brandže, herec Cory Monteith známy z účinkovania v seriáli Glee, sa na televíznu obrazovku dostal priamo zo sedadla šoféra školského autobusu.
Vin Diesel Foto: TASR/AP Photo

A čo ďalšie známe dámy svetového šoubiznisu?


Nestarnúca Michelle Pfeiffer si zarábala ako predavačka v supermarkete. Tajomstvo štíhlych kriviek seriálovej právničky Ally McBeal, ktorú stvárňuje útla Calista Flockhart, zas čiastočne vysvetľuje jej športové zanietenie. Pracovala totiž ako inštruktorka aerobiku.

Michelle Pfeiffer Foto: TASR/AP Photo
Speváčka Pink je ďalšou umelkyňou, ktorá sa v časoch bezstarostnej anonymity zamestnala ako čašníčka, aby o niečo neskôr skúsila šťastie na benzínovej pumpe. Prehliadku (ne)tradičných povolaní ukončíme sladkou Juliou Roberts. K nej nám predošlé pôsobenie pasuje azda najviac. So širokým úsmevom a sladkou zmrzlinou v ruke bola v stánku s mrazenými dobrotami zaiste rovnako očarujúca, ako je v súčasnosti na filmovom plátne.

KomentárePoužívaním stránok Webmagazin.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac