Hudba a film

VIDEO: Dominika Mirgová prichádza s novou skladbou Noc patrí nám

"Tanečný song dostal aj vizuálnu podobu od uznávaného režiséra hudobných videoklipov Adriána Kutného."

TASR, 13. decembra 2018 9:00
Dominika Mirgová Foto: TASR
Speváčka Dominika Mirgová prichádza s novinkou Noc patrí nám. Z linky hudobného producenta Hoodiniho a po finálnej postprodukcii ADissa vznikol tento tanečný song. Ten dostal aj vizuálnu podobu od uznávaného režiséra hudobných videoklipov Adriána Kutného. TASR informovala PR manažérka Jana Trellová.

„ADiss napísal behom hodiny svoj text a dotvoril melodické linky, dokonca sme si tak sadli, že sa stretávame naďalej a učí ma, ako pracovať s hlasom, so slovami a samotným textom. Celý tím, ale aj samotná atmosféra, ktorú vytvoril náš režisér Adrián, musela viesť len ku skvelému výsledku. Dúfam, že roztancujeme našich fanúšikov tak, ako sme sa roztancovali my, pri tvorení špeciálnej choreografie ku klipu,” uviedla ku tvorbe klipu samotná speváčka.Dominika zvolila tentokrát štúdiové natáčanie, no samotný klip je ďaleko inde, ako sme zvyknutí pri bežných štúdiových klipoch. „Dominika chcela efektný klip, ktorý bude odzrkadľovať samotnú tému songu. Preto som celkovo štúdiový vizuál menil asi štyrikrát, aby diváka nenudil, práve naopak, aby mal chuť to dopozerať do konca. Som zvedavý, čo povedia na to fanúšikovia Dominiky a ADissa,” hovorí režiśer klipu Adrián Kutný.

Spolupráca Dominiky s ADissom vraj nie je posledná, keďže pracujú už na nových songoch. „Dominiku vnímam ako veľmi talentovanú speváčku, a aj na základe jej profesionality sa mi s ňou veľmi dobre spolupracovalo. Skladba sa mi páči, je fresh a je to pre mňa opäť niečo nové,” uzatvára ADiss.

Komentáre