Hudba a film

Tom Holland ako Spider-Man je späť

"A s ním aj hviezdny Jake Gyllenhaal"

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 5. februára 2019 9:53
Tom Holland ako Spider-Man je späť! A s ním aj hviezdny Jake Gyllenhaal Foto: Itafilm
Akčná fantasy komédia Spider-Man: Návrat domov predstavila v roku 2017 nového Petra Parkera. Tobey Maguire a Andrew Garfield sa stali minulosťou a na scénu prišiel mladý talent Tom Holland, ktorý sa rýchlo stal miláčikom divákov po celom svete. Kritici i fanúšikovia hodnotili tento reštart série na výbornú a preto sa nedá čudovať, že štúdio SONY prichádza s pokračovaním. Pozrite si viac v prvom teaser traileri.V novinke SPIDER-MAN: ĎALEKO OD DOMOVA si Peter Parker so spolužiakmi užíva prázdniny v Európe, no život mu skomplikuje superhrdina Mysterio, s ktorým bude bojovať proti Elementálom.

V Spider-Man: Ďaleko od domova sa vrátia pôvodní autori aj herci - režisérom zostal Jon Watts, za scenár sú opäť zodpovední Chris McKenna, Erik Sommers (tiež Ant-Man a Wasp, Jumanji: Vitajte v džungli, The Lego Batman Movie). Samozrejme, dočkáme sa návratu Toma Hollanda ako Petra Parkera, rolu Neda si zopakuje Jacob Batalon a ako MJ sa opäť predstaví populárna americká speváčka a herečka Zendaya.

Novou posilou je Jake Gylenhaal (Unesené, Skrotená hora, Sliedič). Držiteľ ceny BAFTA a mnohých nominácií na prestížne filmové ceny vrátane Oscara sa predstaví ako Mysterio, superhrdina, ktorý sa spojí so Spider-Manom, aby porazili skupinu Elementálov. Okrem neho sa môžeme tešiť na nové Spideyho obleky a ďalšie obľúbené postavy. Spider-Man: Ďaleko od domova sa nakrúcal v Londýne, Benátkach, ale aj u našich západných susedov v Prahe či Liberci.

Nenechajte si ujsť prvý film zo 4. fázy Marvel Cinematic Universe už od 4. júla 2019. Spider-Man: Ďaleko od domova na plátna kín prináša Itafilm.

Komentáre