Hudba a film

Singel V Tobě je pre Adama Mišíka jeho najosobnejšou skladbou

"Skladbu, ktorej prvé vypočutie zaujme najmä chytľavou melódiou aj refrénom, zatiaľ sprevádza minimalistické lyric video."

TASR, 12. mája 2018 9:00
Adam Mišík. Foto: screenshot TASR
Spevák Adam Mišík v novej autorskej piesni s názvom V Tobě predstavuje svoju rýdzu muzikantskú tvár. Po predchádzajúcich tanečných singloch prichádza s pomalšou úprimnejšou skladbou.

Adam Mišík patrí k najvýraznejším zástupcom generácie mladej českej hudobnej scény. Čím ďalej tým viac sa profiluje ako nadaný spevák. V novej skladbe, ktorá mala premiéru počas posledného živého televízneho prenosu súťaže SuperStar, sa predstavuje tiež ako výrazný autor. Intímna a minimalistická pieseň vznikla v spolupráci s mladými producentmi Ondřejom Fiedlerom a Marcelom Procházkom. Skladbu, ktorej prvé vypočutie zaujme najmä chytľavou melódiou aj refrénom, zatiaľ sprevádza minimalistické lyric video.„Už dlhšiu dobu som sa pohrával s myšlienkou vziať gitaru a vrátiť sa k svojim hudobným začiatkom. Myslím, že som potreboval čas a tiež muzikantskú podporu, ktorú som od Ondra a Marcela mal. Pieseň V Tobě je pre mňa zatiaľ najosobnejšou skladbou a absolútnym kontrastom mojej predchádzajúcej tvorby,“ uviedol pre médiá Adam.

Na produkcii songu V Tobě sa podieľal producent Ondřej Fiedler (Lenny, Mirai, Kryštof) v spolupráci s hudobníkom Marcelom Procházkom (Debbi, Lipo, No Distance Paradise).

„Už od songwriting session sa nám páčila Adamova úprimnosť a úplne iná poloha, než v ktorej sme ho doteraz poznali. A aj to bol dôvod, prečo sme sa s ním rozhodli na singli spolupracovať,“ približuje Ondřej s Marcelom.

Videoklip k piesni V Tobě sa pripravuje, ale už teraz je song k dispozícii na streamovacích servisoch a vo forme lyric videa.

TASR informovala Ľuba Svatá z vydavateľstva Universal Music.

Komentáre