Hudba a film

Miro Žbirka predstaví nový dvojalbum na špeciálnych koncertoch

"V klubových priestoroch budú mať fanúšikovia možnosť vypočuť si nové skladby v intímnej atmosfére a získať ako prví podpísaný nový slovensko-anglický dvojalbum. "

TASR, 2. júna 2018 9:00
Spevák Miro Žbirka. Foto: TASR/Andrej Galica
Nový Double Album, ktorý Miro Žbirka v týchto dňoch dokončuje v legendárnom londýnskom štúdiu č.3 na Abbey Road, vydá na jeseň. Nahráva ho s producentom Robom Cassom a zostavou špičkových muzikantov Blair Cunningham (bicie), Robbie McIntosh (gitary), Hamish Stuart (basgitara) a Dean Ross (klávesy), Pears McIntyre (gitary).

Do života ho slovenský Paul McCartney spolu so špeciálnymi zahraničnými hosťami uvedie na exkluzívnych koncertoch 22. októbra v Bratislave, Prahe (25.10.), Hradci Králové (27.10.) a Brne (29.10.). V klubových priestoroch budú mať fanúšikovia oproti koncertom v halách a na festivaloch možnosť vypočuť si nové skladby v intímnej atmosfére a získať ako prví podpísaný nový slovensko-anglický dvojalbum.„Po práci v štúdiu so skvelými hudobníkmi sa už teraz teším na živé hranie nových skladieb. Bude to špeciálna príležitosť,“ povedal pre médiá Žbirka.

Vstupenky sú už v predaji v sieti Ticketportal. TASR informoval PR manažér Rado Mešša.

Komentáre